bulut akademi 2021 1

taksim danismanlik

taksim danismanlik

ozbay osgb

Çağ Üniversitesi

cag_univ_logo

Çağ Üniversitesiİletişim Bilgileri :
Telefon : 0 324 651 48 00
Faks : 0 324 651 48 11
Web Sitesi : www.cag.edu.tr
E-Mail Adresi : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bilgi :
cag_univ Çağ üniversitesi, Anaokuldan, İlköğretime, kolejden universiteye 20 yılı aşan köklü eğitim-öğretim deneyimine sahip bulunan Bayboğan Eğitim Vakfı tarafından 1997 yılında kurulmuştur. Dinamik yapısıyla, dünya standartlarındaki kampusuyla, uluslararası öğretim kadrosuyla ve öğrencilerine sunduğu kaliteli eğitimle ön plana çıkan Çağ Üniversitesi, bir doğa cenneti, tarih ve kültür merkezi olan Akdeniz bölgemizin, ilk Vakıf Üniversitesidir.

470.000 m2 yeşil alan üzerinde, liman şehri Mersin ile Roma bölgesel başkenti Adana arasında kurulmuş olan üniversite kampüsümüz, Adana’ya 20, Mersin’e 35, Tarsus’a 15 km. uzaklıkta bulunmaktadır.

Kampüsümüzün içinde yeşermiş olduğu bölge, tarım ve sanayi potansiyeli, eski medeniyet ve kültür zenginlikleri ile ünlüdür. Kuzeyinde 10 km, uzaklıkta Toros Dağları, güneyinde Akdeniz, güneybatısında Karabucak ormanları görülebilir ve sadece 30 dakika içinde, Toroslar’ın zirvesinden, sıcak mavi Akdeniz’e inilebilir. Bölgemizin kışları ılıman, yazları sıcak geçer.
Akademik Birimler :
aikon İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi aikon Hukuk Fakültesi
aikon Fen Edebiyat Fakültesi aikon Meslek Yükseokulu
aikon Hazırlık Okulu
aikon Sosyal Bilimler Enstitüsü
Pin It

Destekleyenler

Welcome in the demo