bulut akademi 2021 1

taksim danismanlik

taksim danismanlik

ozbay osgb

Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği Uygulamaları ve Çevresel Etki Değerlendirmesi Yeterlik Belgesi Tebliği Taslağı - (Ücretsiz ve Uzaktan Eğitim)

ced yonetmeligi taslagi egitim
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığınca yeterlik verilmiş kurum/kuruluşlara, 01 Aralık 2022 tarihinde 10.00-13.00 saatleri arasında “Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği Uygulamaları ve Çevresel Etki Değerlendirmesi Yeterlik Belgesi Tebliği Taslağı” konulu çevrimiçi bir bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.

Toplantıya katılımcı sayısı 500 kişi ile sınırlı olup, daha fazla katılımcıya imkan sağlanabilmesi için ÇED yeterlik belgesi alan kurum/kuruluşların tek katılımcı üzerinden giriş yapması önem arz etmektedir.

01 Aralık 2022 tarihinde, toplantıya katılım sağlamak isteyen ilk 500 kişi aşağıdaki bağlantı adresinden saat 10.00’dan itibaren toplantıya kabul edileceklerdir.

Kayıt adresi: https://kayit.csb.gov.tr/basvur/248

Not: Toplantıya katılım sağlanabilmesi için kayit.csb.gov.tr adresinde yer alan toplantı katılım formu doldurulması gerekmektedir. Toplantının yapılacağı gün, toplantı ile ilgili gerekli bilgilendirme ve toplantıya katılım adresi sisteme kayıt yapılan e-posta adreslerine gönderilecektir.

Etkinlik Tarihi: 01.12.2022

Son Başvuru Tarihi: 30.11.2022

Pin It

Destekleyenler

Welcome in the demo