bulut akademi 2021 1

taksim danismanlik

cevre kazanci agustos

taksim danismanlik

Su / Atıksu Arıtımı ve Geri Kazanılmasında Membran Teknolojileri ve Uygulamaları Kitabı Müsteşar Öztürk'e Teslim Edildi

suatiksumembranteknolojileri 2018haberÇevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı Türkiye Çevre Koruma Vakfının başlatmış olduğu 'Kitap Yazan Akademisyenlere Maddi Destek Programı' kapsamında hazırlanan "Su/Atıksu Arıtımı ve Geri Kazanılmasında Membran Teknolojileri ve Uygulamaları" kitabı bugün Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk’e teslim edildi.

Bakanlığa bağlı Türkiye Çevre Koruma Vakfı 'Çevre Alanında Kitap Yazan Akademisyenlere Maddi Destek Programı' Başlattı. TÜÇEV'in başlattığı programda İstanbul Teknik Üniversitesinden Prof. Dr. İsmail Koyuncu ve ekibi yer aldı. Aylar süren çalışmalar sonrasında, büyük bir titizlikle hazırlanan ve ülkemizde alanında öncü olacak 2 ciltlik eser hazırlandı.

Örnek baskıları yapılan eser, bakanlık binasında, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk ve bakanlık bürokratlarına eserin editörlüğünü yapan; İstanbul Teknik üniversitesi, Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi ve Ulusal Membran Teknolojileri Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. İsmail Koyuncu tarafında teslim edildi. Başlangıçta 2.000 adet basılacak olan eser, tüm Türkiye’deki Organize Sanayi Bölgelerine, Büyükşehir, İl Belediyeleri ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleriyle birlikte kütüphanelere dağıtılacak. Ayrıca eser Çevre ve Şehir Kütüphanesinde yayınlanacak. Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Müsteşar Öztürk, yapılan çalışmanın ülkemize büyük katkı sağlayacağını ve programın devam edeceğini, diğer alanlarda da örnek çalışmaların ortaya çıkacağını belirtti. Öztürk eseri hazırlayan İsmail Koyuncuya çalışmasından ötürü teşekkür etti. 

Pin It

Destekleyenler

Welcome in the demo