artemis 2019

EgeTürk - Ege Test Ölçüm Analiz Laboratuvarı

egeturk2017haberEgeTürk - Ege Test Ölçüm Analiz Laboratuvarımız 2013 yılında hibe projeleri ve yatırım danışmanlık hizmetleri vererek faaliyete geçmiştir. Piyasanın ihtiyaçlarına göre alanlarda genişleyerek daha faydalı olmaya karar verdik. Sürekli gelişmeyi, yenilikleri ve ihtiyaçları takip etmeyi ilke edinen firma olarak biz, konusunda uzman ekibiyle iş güvenliği ve iş hijyeni ölçümleriyle de hizmetinizdeyiz. 

Alanında uzaman kadromuz ve mühendislerimiz ile tam teçhizatlı laboratuvarımızda Türkiye'nin ve Ege'nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Müşteriye verilen deney hizmetlerinde müşteriye sunulan deney standart ve metotlarına ve müşterinin şartlarına uygun olarak hatasız ve profesyonel çalışma ile sunduğu hizmetin kalitesini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen firmamız, İlgili yasalar dikkate alınarak ulusal ve uluslararası standart ve metotlarda sürekli gelişme gösteren, tarafsız, bilimsel ve ülke şartlarına hitap eden kalite politikasını benimsemeyi prensip edinmiştir. Hizmet kalitemizin sürekliliği için metot ve yönetmeliklerdeki güncellikleri ve yenilikleri takip ederek, personelimizin iç-dış eğitim ve uygulamalarıyla tüm yeniliklere adapte olmayı prensip edindik. ISO 9001:2000 ve TS EN ISO/IEC 17025:2005 standartlarının gerektirdiği şekilde kurulmuş olan laboratuvarımız ve donanımlı ekibimizle, ihtiyaç duyduğunuz alanda memnuniyet ve kaliteyi hedef alarak sizin için çalışmaktayız.

Tüm Türkiye'de Hizmetinizdeyiz.

EgeTürk Ege Test Ölçüm Analiz Laboratuvarı olarak, yaptırmanız gereken ölçüm ve testlerle ilgili bilgiyi Uzman mühendislerimizden alabilirsiniz.

 EgeTurk HaberTasarim

Detaylı bilgi için; 
Adres; Mustafa Kemal Paşa Cad. 1. Anafartalar Mah. Vakıf İş Hanı Kat: 3 No: 310 Manisa / Şehzadeler
Telefon; 0850 850 0 343 - 0538 852 2663
E-Posta; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pin It

Destekleyenler