artemis banner nisan 2020

İş Sağlığı ve Güvenliği’ne dair her şey İSG Avrasya 2017’de!

rewisg2017 kopya

İFO Fuarcılık tarafından 16-19 Mart 2017 tarihlerinde 3.’sü düzenlenen İSG Avrasya’da, iş emniyeti, iş sağlığı ve iş güvenliği alanlarında en yeni ürün, hizmet, ekipman ve teknolojiler bir arada sergileniyor. Farkındalık yaratan zengin konferans programına ve özel etkinliklere de ev sahipliği yapan organizasyon, yine Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul ile eş zamanlı olarak Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştiriliyor.

Sanayi, ticaret ve zanaat sektörü yetkililerinden iş güvenliği ve sağlığı uzmanlarına, işyeri hekimlerinden yapı firmalarına, inşaat uzmanlarından mimarlara, insan kaynakları yöneticilerinden kamu kurum ve kuruluş yöneticileri ile akademisyenlere kadar geniş bir profesyonel ziyaretçi kitlesine hitap eden İSG Avrasya 2017, pek çok önemli organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 3.’sü düzenlenen fuarda, ziyaretçileri bilinçlendirmek amacıyla uygulamalı eğitimlerin yanı sıra, sektör gündemlerinin tartışılacağı bir dizi panel ve oturumdan oluşan zengin konferans programı ile iş sağlığı ve güvenliği konusunda farkındalık yaratan etkinlikler yer alıyor.

İş Sağlığı ve Güvenliği sektörü yine İSG Avrasya’da buluşuyor!

2015 yılında ilk kez düzenlenen ve her yıl istikrarlı büyümesini sürdüren İSG Avrasya İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı, kısa zamanda sektörün en önemli fuar adreslerinden birisi haline geldi. Ürün ve hizmetlerini tanıtarak, yeni işbirlikleri kurmayı hedefleyen firmalar yine İSG Avrasya 2017’de buluşurken, fuar; başta İSG profesyonelleri, ekipman ve malzeme tedarikçileri, insan kaynakları yöneticileri, kamu kurum ve kuruluşları ile akademisyen ve danışmanların olduğu geniş bir ziyaretçi ağırlayacak.

İnşaat ve sanayiden üretime kadar, farklı sektörlerin iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçlarına yönelik çözümler bu fuarda!

İSG Avrasya’da, iş kazalarının en yoğun yaşandığı inşaat, maden, taşımacılık ve metal sanayi sektörleri başta olmak üzere çok tehlikeli sınıfta yer alan sektörlerden az tehlikeli sınıfa kadar ihtiyaç duyulan tüm iş sağlığı ve güvenliği çözümleri bir arada sunuluyor.

 

İSG Avrasya 2017’ya katılım ve online davetiye için www.isgeurasia.com adresini ziyaret edebilir ya da (0212) 275 75 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 İSG Avrasya 2017’yı mutlaka ziyaret edin!

 ONLİNE DAVETİYE İÇİN TIKLAYINIZ

Fuar katılım koşullarını öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

ISG 2017 Brosur-1 kopyaISG 2017 Brosur-2 kopya

Pin It

Destekleyenler