solar storage banner

 

nextgen banner

Yeni Mobilite için İdeal Buluşma Noktası:​ NextGen E-Mobility + Charge Expo & Summit (7-9 Kasım 2024)

nextgen haber
Elektrikli Araç Şarj Altyapısı ve Teknolojisini sektör liderleriyle buluşturmayı amaçlayan şarj odaklı tek etkinlik: NextGen E-Mobility + Charge Expo & Summit, 7-9 Kasım 2024 tarihleri arasında Solar+Storage NX fuarına paralel olarak İstanbul, Türkiye’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir. 

Sektörün Profesyonellerini Güçlendirme

NextGen Mobility Summit & Expo yapılandırılmış iletişim ağı oluşturma fırsatları, eğitici panel tartışmaları ve son derece rekabetçi ve parçalanmış bir pazarla karşılaşma deneyimi sağlayan güçlü bir fuar alanı sunar.​ 

Piyasadaki Eşsiz Tek Noktada Ticaret Fuarı

Fuar katılımcılara günümüzün en yaratıcı çözümlerini sunan şirketlerle tanışma ve görüşme fırsatı veren özel bir platform sunmaktadır. 

Kimlerle Tanışacaksınız 

NextGen E-Mobility + Charge Expo & Summit Elektrikli Araç Şarj Altyapısı ve Teknolojisini sektör liderleri, devlet görevlileri, belediyeler, kamu hizmeti veren şirketler, yerleşim alanları ve ticari alanlarda karar vericiler ve dünyanın her yerinden gelen araştırmacılarla bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

İletişim Bilgileri:
Tel: +905437654718
Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ZİYARETÇİ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Detaylı Bilgi için Web Sitesi: https://nextgenmobility.net/tr/

Pin It

Destekleyenler

Welcome in the demo