enerji cevremuhedisleri nisan

rielli 02 2021

Rielli MBR Tesislerinde Kullandığımız Litree ZEN MBR Membranlarının Avantajları

rielli su arima sistemleri
Sektördeki en hassas filtreleme hassasiyetine sahiptir.

Rielli membran biyoreaktör tesislerinde kullanılan ZEN membranları, 0,02 mikron gözenek hassasiyetiyle virüslerin dahi geçişine izin vermez. Bu denli hassas filtreleme, sudaki tüm AKM’yi ve mikroorganizmaları tutar. Bu yapısıyla ultrafiltrasyon kapsamındaki en hassas filtrelemeyi sağlar. Bu sayede atık su arıtımı sonrasında ayrıca bir dezenfeksiyona gerek kalmaksızın mikroorganizmalardan arınmış, arıtılmış su sağlar.

% 50 daha az enerji tüketir. Bir MBR tesisindeki en yüksek gider kalemi, membranların havalandırılması için harcanan enerji gideridir. ZEN teknolojisi ile üretilen Litree MBR kasetleri kullanılan Rielli MBR tesisleri, normal bir MBR tesisine göre % 50 daha az enerji tüketerek (yarı yarıya daha az hava tüketir) aynı verimi sağlar.

Havadan para kazandırır. Daha az hava ihtiyacı duyan tesislerde blower kapasitesi ve havalandırma için kullanılan tüm tesisat  da yarı yarıya ufaldığı için işletme ve yatırım giderlerinden büyük ölçüde tasarruf sağlanır. Bu sayede, yatırımın geri dönüşü hızlanır.

Uzun hizmet ömrüne sahiptir. Litree ZEN membranları 5 yıl garantilidir.

Kopmaz. Her bir membran fiberi, 20 kg a kadar çekme kuvvetine dayanır ve kopmaz.

Tıkanmaz. Özel patenli birleşim yerleri sayesinde özellikle de membran uç noktaları çamurla sıvanmaz, tıkanmaz. Aynı özel yapı sayesinde membranın salınımı sonucu uç noktalarda kırıklar ve kompalar yaşanmaz.

rielli su aritma sistemleri afis

RİELLİ Su Arıtma Sistemleri

Adres: Hasanpaşa Mah. Sarayardı Cd. No:100 / 7 Kadıköy – İstanbul
T. 0216 337 22 37
F. 0216 337 33 88
Mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pin It

Destekleyenler

Welcome in the demo