bulut akademi 2021 1

taksim danismanlik

ozbay osgb

bulut akademi 2021 1

DENEYİMLİLERDEN BİRAZ YARDIM

Çok
10 yıl 6 ay önce #1407 Yazan: HAVVA
DENEYİMLİLERDEN BİRAZ YARDIM, HAVVA tarafından oluşturuldu
MRB ARKADAŞLAR BEN ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ ADAYI Bİ ÖĞRENCİYİM 3 GÜN SONRA TERCİHLERİ TESLİM EDİCEM FAKAT BİRAZ TEREDDÜTLÜYÜM. SİZCE ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ NE KADAR İYİ Bİ SEÇİM? İTÜ VE ODTÜ DIŞINDA Bİ ÜNİVERSİTEDEN MEZUN OLMAK NE KADAR ETKİLİ? ÜNİVERSİTE NE OLURSA OLSUN KENDİNİ GELİŞTİRDİKTEN SONRA ÖNEMLİ DEĞİL Mİ? YOKSA ÜNİVERSİTE HERŞEYMİ? TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
10 yıl 5 ay önce #1458 Yazan: kilittaşı
kilittaşı tarafından Cvp: DENEYİMLİLERDEN BİRAZ YARDIM konusunda yanıtlandı
ne kadar yardım sever bir forum.arkadaş yardım istemiş kimse bir şey yazmamış.bende üniversiteleri merak ediyorum.fakat bizim çevreciler pek yardım sever değil.çevre mühendisliği okulları kaliesi hakkında hiç bir yerde doğru düzgün bilgi yok.o yüzden millet bu bölümde tercih yapmakta çekingen.
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: HAVVA

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
10 yıl 4 ay önce #1468 Yazan: _fatih_
_fatih_ tarafından Cvp: DENEYİMLİLERDEN BİRAZ YARDIM konusunda yanıtlandı
Ben Atatürk Üniversitesinden bu yıl mezun oldum. okulumun eğitimi gayet iyi. hocalarımın dediği kadarıyla söylüyorum odtü tercüman yetiştiriyor. İtü benim hayalimdi olmadı. burada önemli olan diplomada ismi yazan üniversite değil senin kendini ne kadar iyi geliştirebilmiş olman. belki isimler kapıdan içeri girmene yardımcı olur ama kendini yetiştirmemişsen o kapıdan kısa süre içinde çıkarsın.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
10 yıl 4 ay önce #1473 Yazan: ÖZGEHAN
ÖZGEHAN tarafından Cvp: DENEYİMLİLERDEN BİRAZ YARDIM konusunda yanıtlandı
hangi üniversiteyi bitirdiğin çok önemli değil, önemli olan kendini mesleki eğitimlerle geliştirmek, çevre yük. müh ve aynı zamanda uluslararası çalışan bir firmanın ik müdürü olarak yorumluyorum. seçimlerimizde kişilerin staj ve iş deneyimlerine, kendini geliştirme kapasitesine(sertifikalarının çeşitliliği bu konuda bizim için bir ışıktır), aktifliğine bakıyoruz. eğer yeni mezun ise iş deneyiminden ziyade yasal mevzuat bilgisi ve küresel uygulamalardaki bilgisi önemlidir. Tabiki itü, odtü tercih edilebilirlik ve stratejik konumları açısından avantajlı fakat bu da bir bakış açısı şahsen en son baktığım konu açıkçası hangi okuldan mezun olunduğu.
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: p3RVaSiZ

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
10 yıl 4 ay önce #1475 Yazan: HAVVA
HAVVA tarafından Cvp: DENEYİMLİLERDEN BİRAZ YARDIM konusunda yanıtlandı
BİLGİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÖZGEHAN. PEKİ SENCE ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ OKUMAK NE KADAR MANTIKLI Bİ KARAR? KİMİSİ İŞSİZ KALIRSIN DERKEN KİMİSİ ÖNÜNÜN ÇOK AÇIK OLDUĞUNU SÖYLÜYOR. HALİYLE İNSANIN KAFASI KARIŞIYOR. SENCE DURUM NE?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
10 yıl 4 ay önce #1476 Yazan: floyd
floyd tarafından Cvp: DENEYİMLİLERDEN BİRAZ YARDIM konusunda yanıtlandı
Daha öncesinde iş durumu pek iyi degildi fakat avrupa birligi uyum yasasindan sonra iş alanları genişledi ilk başta maaşı problem etmezsen iş bulmakta zorluk çekmezsin ingilizcen iyiyse daha rahat edersin

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Destekleyenler

Welcome in the demo