Firma Rehberi

ENVİNOVA BİYOTEKNOLOJİ VE ARITIM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

ENVİNOVA BİYOTEKNOLOJİ VE ARITIM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

Yetkili: Kerim DOYURAN
Telefon: 0 530 932 29 53
Faks: 0(232) 412 80 88
Danışma hattı: 0(232) 412 80 88 İZMİR

Dokuz Eylül Üni. İnciraltı Yerleşkesi, Mithatpaşa Cad. No:56/20 Depark Sağlık Teknopark Kuluçka Binaları Ofis P8 Balçova / İzmir


E-posta: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Websitesi

ENVİNOVA toplum ve çevre sağlığı ile ilişkili olarak ülke ekonomisine katkı verecek, sürekli gelişime açık, çağdaş ve bilimsel ölçütlerde en yüksek kalitede biyoteknoloji ve atık arıtım sistemleri konusunda araştırma, geliştirme ve hizmet faaliyetlerinde bulunmayı amaçlar.
Envinova şirketi sürekli gelişme ve geliştirme prensibi ile verimli atık geri kazanım sistemleri dizayn ederek, doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunmayı, çevre dostu atık yönetim sistemleri geliştirerek dünyadaki yaşam kalitesini arttırmayı, entegre sistemler ile katma değeri yüksek yan ürünler elde ederek ülke ekonomisine katkı sağlayarak dışa bağımlılığımızı azaltmayı,toplum, çevre ve insan güvenliği konusunda ülkemizdeki farkındalığı arttırmayı hedeflemektedir.

 

Şirketimiz bünyesinde yapılan AR-GE  çalışmaları sonucu üretilen entegre atık arıtım sistemi ile optimum arıtma elde edilmektedir. Bu entegre sistem maliyet etkin olarak metal işleme sıvılarının, rafineri atığının, tıbbi sıvı atıklarının, mezbaha atıklarının ve daha birçok farklı atık türlerinin arıtımında kullanılabilmektedir.

Yürütmekte olduğumuz bazı projeler şunlardır:

"Metal işleme sanayinde kullanılan tehlikeli madde ve yağ içerikli atık sıvıların ıslahı cihazı ve geri kazanım sistemi oluşturulması" 

"Tıbbi laboratuvarlarda tehlikeli sıvı atık ıslahı cihazı ve entegre geri kazanım sistemi oluşturulması"

 

Ürünlerimiz:

Biyolojik emülsiyon kırıcı, mikroorganizmalardan elde edilen emülsiyon kırma özelliğine sahip kompleks ve organik bir üründür.  Petrol endüstrisinde, gıda proseslerinde ve çevresel koruma amaçlı kullanılabilmektedir. Kimyasal emülsiyon kırıcılara göre daha etkilidirler. Doğal oldukları için ikincil kirlilik oluşturmamaktadırlar. Ayrıca ekstrem koşullarda daha iyi performans göstermektedirler. Ürün kullanımını gösteren demo videomuz: http://youtu.be/F-WfnX1y2do

Şirketimiz bünyesinde yapılan AR-GE çalışmaları sonucu üretilen entegre Elektrofiziksel Plazma Yöntemi  ile optimum arıtma elde edilmektedir.

Bu entegre sistem,

  • Metal işleme sıvıları
  • Tıbbi sıvı atıklar

Rafineri atığı ve daha birçok farklı sıvı atık türlerinin arıtımında kullanılabilmektedir. 


  

Forum'dan Son Mesajlar...

Lütfen Giriş Yapın

Sadece topluluk üyeleri forum konularına katılabilir. Kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.