Ağaçlarla öpüşüp, denizle sevişiyorlar: Doğayla bütünleşen Ekoseksüeller

ekoseksueller2017haberEkoseksüellik (Ecosexulality) henüz bizde pek bilinmese de yurt dışında her geçen gün kendisine yeni katılımcılar bulan bir akım. Hatta kendi manifestolarını bile açıkladılar, bununla da yetinmediler. Avusturalya Melbourne'de Kraliyet Botanik Bahçesinde ekoseksüelliğinizi ifşa edeceğiniz bir mekan bile açıldı.

 

Şehircilik Bakanı Özhaseki'den deprem itirafı: Biz işimizi zamanında hakkıyla yapmadık

cevre sehircilik bakani aciklamasi deprem2017haberÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Deprem, adam öldürmüyor. İnsanı öldüren kötü yapılar, kendi yaptıklarımız. Niye deprem geldiğinde Japonya'nın bir kentindeki insan evinde rahat sırtüstü yatıyor, hiç aldırış etmiyor da bu ülkede insanların tepesine yıkılıyor, insanlar ölüyor ki? Demek ki biz işimizi zamanında hakkıyla yapmadık" dedi.

 

Uzungöl ve tarihi Sümela Manastırı araç trafiğine kapatılacak

uzungolvesumelaaractrafiginekapali2017haberTrabzon’da doğa harikası Uzungöl ve tarihi Sümela Manastırı’nın araç trafiğine kapatılması için proje başlatıldı.

 

TMMOB'dan ODTÜ'deki doğa katliamına tepki

tmmobdantepki 2017haberTMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, ODTÜ'de yaşanan doğa katliamına tepki gösterdi. Koramaz yetkililere, "Mevcut yol varken niye farklı güzergâh seçildi?" sorusunu sordu. 

 

Sayfa 2 / 148

Forum'dan Son Mesajlar...

Lütfen Giriş Yapın

Sadece topluluk üyeleri forum konularına katılabilir. Kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.