2017’de çevre teknolojileri yatırımı planlayanların adresi yine REW İstanbul

rewistanbul2017İFO Fuarcılık tarafından 16-19 Mart 2017 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek olan REW İstanbul, 2017 yılında çevre yatırımı planlayan belediyeler, organize sanayi bölgeleri, sanayiciler ve KOBİ’ler için tüm yenilikleri bir arada sunacak.

 

Çevre teknolojileri sektörü 16-19 Mart’ta 13. kez REW İstanbul’da buluşuyor!

rewistanbul2017İFO Fuarcılık tarafından “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” başlıkları altında Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilen REW İstanbul 2017, 16 Mart’ta kapılarını açıyor. Bu yıl 13.’sü düzenlenen fuarı ziyaret edenler, çevre ve atık yönetiminin sunduğu fırsatlar ile bu alandaki alternatif teknolojileri yerinde görebilecek. REW İstanbul aynı zamanda, network ağlarını genişletmeyi hedefleyen sektör profesyonellerine Avrasya bölgesindeki firmalarla yeni iş anlaşmaları yapma imkanı da sağlayacak. Yurt içi ve yurt dışından 12 bin profesyonelin ziyaret edeceği fuar, özellikle sanayiciler ile Organize Sanayi Bölgeleri ve Belediyelerin çevre teknolojileri yatırımlarına karar verdiği en önemli ticari platform olarak öne çıkıyor. Sergilenen yeniliklerin yanı sıra, alanında uzman konuşmacıların söz alacağı, zengin içerikli konferans programlarına da ev sahipliği yapan REW İstanbul 2017, geçen yıl olduğu gibi İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı İSG Avrasya ile eş zamanlı gerçekleştiriliyor.

 

Çevre teknolojileri sektörünün 2017’deki buluşma adresi yine REW İstanbul oldu!

rewistanbul2017İFO Fuarcılık tarafından düzenlenen Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul 2017’de, 14 ülkeden 150’nin üzerinde firma “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” başlıkları altındaki tüm yeniliklerini bir arada sergiledi. 

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından "Köysel Dönüşüm" Projesi

koyseldonusum2016haberÇevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca, şehirlerde yürütülen kentsel dönüşüm uygulamaları ile birlikte köylerde de 'sağlıksız' ve 'kimliksiz' yapıların ortadan kaldırılarak, yöresel mimari ile geleneksel köy yaşamının birleştirileceği 'kırsal (köysel) dönüşüm' çalışmaları başlatılacak. 

 

Sayfa 8 / 139