Çöplerden yapılmış okul

coplerden yapilmis okul 2017haberKamboçya'nın başkenti Phnom Penh'deki çöp miktarından endişe duyan Ouk Vanday, sıra dışı bir işe imza atarak tamamen çevresel atıklardan oluşan bir okul binası inşa etti.

 

Danıştay ‘dur’ dedi: Tarihin üstüne santral yapılamaz

ges tarihinustuneyapilamaz2017haberArkeolojik sit alanlarında güneş enerjisi santralları kurulmasının önünü açan karara Danıştay ‘dur’ dedi.

 

Fidan dikme girişimi başlatan Haluk Levent'e bakanlık söz verdi

haluklevent fidandikme ayvalik2017haberSanatçı Haluk Levent, Ayvalık Şeytan Sofrası’nda geçtiğimiz hafta ‘bilinmeyen bir nedenle’ yangın çıkan ormanlık alanın korunması için çağrıda bulundu. Orman ve Su İşleri Bakanlığı ise Twitter'dan ‘Kasım ayında bölge temizlendikten sonra gönüllülere izin verileceğine’ söz verdi.

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Yeni Kentsel Dönüşüm Yasası

yenikentseldonusumyasasi2017haberDepreme yönelik tedbirler kapsamında yeni kentsel dönüşüm yasası çıkarılacağını vurgulayan Özhaseki, binasını kendi değiştirmek isteyen vatandaşlara sıfır faizle kredi verileceğini ve vergiden muaf olacağını söyledi.. İller Bankası’nın kentsel dönüşüm bankası haline getirileceğini belirten Özhaseki, bakanlık bünyesindeki 21 tesisin satılacağını ve elde edilecek yaklaşık 2 milyar TL gelirin kentsel dönüşüme aktarılacağını kaydetti...

 

Sayfa 4 / 147

Forum'dan Son Mesajlar...

Lütfen Giriş Yapın

Sadece topluluk üyeleri forum konularına katılabilir. Kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.