CANTÜRK - Çevre İş Güvenliği Ölçüm Test Analiz Laboratuvarı

canturk reklam haber 4CANTÜRK Çevre İş Güvenliği Ölçüm Test Analiz Laboratuvarı 2014 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. Laboratuvarımız bünyesinde; iş sağlığı ve güvenlik hizmetleri, elektrik ve topraklama ölçümleri, basınçlı kap muayeneleri, kaldırma ve iletme makine muayeneleri yapılmaktadır.

Alanında uzaman kadromuz ve mühendislerimiz ile tam teçhizatlı laboratuvarımızda Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Müşteriye verilen deney hizmetlerinde müşteriye sunulan deney standart ve metotlarına ve müşterinin şartlarına uygun olarak hatasız ve profesyonel çalışma ile sunduğu hizmetin kalitesini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen firmamız, İlgili yasalar dikkate alınarak ulusal ve uluslararası standart ve metotlarda sürekli gelişme gösteren, tarafsız, bilimsel ve ülke şartlarına hitap eden kalite politikasını benimsemeyi prensip edinmiştir.

 

Tüm Türkiye'de Hizmetinizdeyiz.

Cantürk Çevre İş Güvenliği Ölçüm Test Analiz Laboratuvarı olarak, Türkiye'nin her yerine hizmet vermekteyiz. Yaptırmanız gereken ölçüm ve testlerle ilgili bilgiyi Uzman mühendislerimizden alabilirsiniz.

 

CEVRESEL GURULTU OLCUMLERI

Detaylı bilgi için; 
Adres; Gökmeydan Mahallesi Cumhuriyet Bulv. No:197/E ESKİŞEHİR
Telefon & Fax; 0222 222 20 14
E-Posta; Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

 

Forum'dan Son Mesajlar...

Lütfen Giriş Yapın

Sadece topluluk üyeleri forum konularına katılabilir. Kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.