Reklam Bilgileri

REKLAM BİLGİLERİ

CevreMuhendisligi.org Reklam Bilgileri;

2009 Haziran ayı itibari daha profesyonel bir anlayış ile sizlere ulaşmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Çevre Mühendisliği hakkında her türlü bilginin sunulduğu bu portalda; Türkiye'deki ve dünyadaki çevre haberlerine, yurt içi ve yurt dışındaki iş ilanlarına, firmalar hakkındaki bilgilere ulaşabileceğiniz ve çevre ile ilgili soru(n)larınızı özgürce paylaşacağınız forum bölümüde bu platformda yerini almaktadır. CevreMuhendisligi.org; Çevre Mühendislerinin aralarında yardımlaşabileceği bir paylaşım ve iletişim portalıdır.

Oldukça kısa bir süre içerisinde CevreMuhendisligi.org'un üye sayısı 25.000'i aşarak, aylık sayfa gösterimi misafir ziyaretçilerle birlikte 50.000'leri bulmuştur. Bu rakamlar her geçen ay katlanarak devam etmektedir.

Doğru kesime hitap edebilmek, reklam konusunda da ciddi bir önem taşımaktadır. Reklam olanakları her geçen gün daha da gelişmekte ve etkin hale gelmektedir. Özellikle İnternet'in çağımızdaki yeri ve önemi tartışılamayacak boyuta gelmiştir.

Doğru ve etkili reklamlar ile Çevre Mühendislerine ulaşabilmek www.CevreMuhendisligi.org vasıtasıyla artık çok daha kolay olabilmekte. İşte bu noktada bizler, hem yaptığımız paylaşımların devamlılığı hem de bu platformu desteklemek adına, sizlere profesyonel anlamda etkin reklam yapabilme olanağı sunmaktayız. Bu olanakları sırasıyla şu şekilde sıralayabiliriz;

1. E-mail - Site üyelerimize (30.000 adet - Çevre Mühendisi/Çevre Görevlisi) aktif internet kullanıcısına E-mail yolu ile reklam olanağı;

2. Sitemizdeki reklam pozisyonlarından size uygun olacak yerleri iletişim forumu aracılığıyla bildirerek firmanızın reklamını profesyonel şekilde sunma olanağınız bulunmaktadır.
Reklam pozisyonları aşağıda görüntülenmektedir. Hangi kısımda reklamınızın yayınlanmasını istiyorsanız; İLETİŞİM FORMUMUZ aracılığıyla bizlere ulaşarak reklam teklifinde bulunabilirsiniz.

3. Sosyal medya alanlarımızdaki aktif üyelerimize bildirimler gönderilmektedir. Sosyal medya hesaplarımız ve sürekli artan üye sayılarımızı takip edebilirsiniz.

facebook-icon-5

 
twitter-logo
 
linkedin-icon-19
  
 
ig-logo-email
  
 
 
 

İletişim Bilgileri;

- E-mail : Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

- İletişim Forumu için TIKLAYINIZ...

REKLAM POZİSYONLARI;

reklamyeri

 

REFERANSLAR
İşbirliği yaptığımız bazı firmalar;

ifo logo rewistanbul logo dor logo canturk logo egeturk logo 1 atmosferlab btbcevre envinovalogo tunalogo

 

SPONSORLUKLAR
Sponsor olduğumuz bazı etkinlikler;

14.rew.2017 4.isga.2017

rewfuar2017 isgfuari2016-2017

rew2016reklam isgavrasya2016reklam

reklam-rewistanbul2015 reklam-isgeuroasia2015

10.REW-11.04.2014-banner rew2013

gapbiyo13 cevsa2013

dinamikler2012_logo dinamikler2013sponsor

Forum'dan Son Mesajlar...

Lütfen Giriş Yapın

Sadece topluluk üyeleri forum konularına katılabilir. Kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.