kamu ihale danismanligi 2019

ies2019

su ve saglik kongresi 2019 banner

beton block 2019

İSG Avrasya 3. İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı 16-19 Mart’ta Tüyap’ta!

rewisg2017 kopya

İFO Fuarcılık tarafından “İş Emniyeti”, “İş Sağlığı”, “İş Güvenliği” ile “Eğitim, Danışmanlık ve Risk Analizi” başlıkları altında bu yıl 3.’sü düzenlenen İSG Avrasya fuarı, 16 Mart’ta kapılarını açıyor. Tüyap Beylikdüzü’nde düzenlenen organizasyonda, özellikle iş sağlığı ve güvenliği konusunda yüksek sorumluluğa sahip sanayi kuruluşları ile Organize Sanayi Bölgelerinin ihtiyaç duyduğu tüm çözümler bir arada sergileniyor. Bir dizi etkinliğe ve zengin içerikli konferans programına da ev sahipliği yapan İSG Avrasya 2017, yine REW İstanbul Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştiriliyor.

Network ağlarını genişletmek isteyen sektör profesyonellerine Avrasya bölgesindeki firmalarla yeni iş anlaşmaları yapma imkanı sağlayan İSG Avrasya’da fuar ziyaretçileri sektördeki gelişmeleri yakından takip edip, rakip analizi ve fiyat alternatiflerini değerlendirme fırsatı buluyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen fuarda, başta inşaat, maden, taşımacılık ve metal sanayi sektörleri olmak üzere, çok tehlikeli sınıfta yer alan sektörlerden az tehlikeli sınıfa kadar ihtiyaç duyulan tüm iş sağlığı ve güvenliği çözümleri bir arada sunuluyor.

İSG Avrasya 2017, sektör firmalarını yine çatısı altında buluşturuyor…

 İlk kez 2015 yılında organize edilen İSG Avrasya, kısa sürede sektörün en önemli ticaret fuarlarından birisi halini aldı. 2017 buluşmasına katılan firmalardan Alptek, iş sağlığı ve güvenliğinin önemini vurgulamak ve konuyla ilgili teknolojileri takip etmek için önemli organizasyon olarak gördüğü fuarda Asecos marka yangına dayanıklı saklama dolaplarını ziyaretçileriyle buluşturacak. İSG Avrasya’yı eski müşterileriyle yeniden bir araya gelme ve yeni müşterilerle tanışma fırsatı yaratan bir platform olarak nitelendiren Fırtına OSGB ise ilk kez yer aldığı fuarda danışmanlık ve eğitim hizmetlerini tanıtacak.

İSG Avrasya 2017’ya katılım ve online davetiye için www.isgeurasia.com adresini ziyaret edebilir ya da (0212) 275 75 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 İSG Avrasya 2017’yı mutlaka ziyaret edin!

 ONLİNE DAVETİYE İÇİN TIKLAYINIZ

Fuar katılım koşullarını öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

ISG 2017 Brosur-1 kopyaISG 2017 Brosur-2 kopya

Destekleyenler