kamu ihale danismanligi 2019

ies2019

su ve saglik kongresi 2019 banner

beton block 2019

İş sağlığı ve güvenliği sektörü İSG Avrasya 2017’de buluşacak!

rewisg2017 kopya

3. İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı İSG Avrasya, 16-19 Mart 2017 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek.

İş kazalarında Dünya sıralamasında ilk üçte yer alan Türkiye için büyük önem taşıyan “Kaza Önleme, İş Güvenliği ve Risk Yönetimi” alanındaki en yeni ürün, teknoloji, ekipman, hizmet ve uygulamaları bir arada sunacak olan İSG Avrasya 2017’de; başta kişisel koruyucu ekipmanları olmak üzere hijyen ve sıhhi gereçlerden, mobil tıbbi teknoloji ekipmanlarına, ölçüm ve kontrol teknolojilerinden, iş sağlığı ve güvenliği yazılımlarına kadar pek çok yenilik sergilenecek. Özellikle yüksek riske sahip firmalar için büyük öneme sahip olan fuar, geçen yıl olduğu gibi yine Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul ile bitişik salonlarda eş zamanlı olarak düzenlenecek.

Uluslararası Çalışma Örgütü ILO verilerine göre dünyada 3 milyar işgücü bulunduğunu ve her yıl ortalama 270 milyon iş kazası meydana geldiğini vurgulayan İFO Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, bu konuda Türkiye’nin ne yazık ki ön sıralarda yer aldığını söyledi. Aytemur, kaza riskini en aza indirecek teknolojik çözümlerin bir arada sunulacağı İSG Avrasya 2017’nin, başta iş kazalarının en yoğun yaşandığı inşaat, maden, taşımacılık ve metal sanayi sektörleri olmak üzere, işçi çalıştıran tüm firmalar açısından önemli bir buluşma adresi olacağını belirtti.

16 Mart 2017’de kapılarını 3. kez açacak olan İSG Avrasya Fuarı’na iş güvenliği ekipman ve malzeme tedarikçileri, Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB), risk analizi hizmeti veren firma ve kuruluşlar, iş güvenliği uzmanı eğitimi veren kurumlar, iş makineleri tedarikçileri, iş sağlığı ekipman ve tedarikçileri ile ilk yardım eğitimi veren kuruluşlar katılacak.

İSG Avrasya 2017 ziyaretçilerini, farkındalık yaratan eğitimler, yarışmalar ve yoğun bir konferans programı bekliyor!

Sanayi, ticaret ve zaanat sektörü yetkililerinden iş güvenliği ve sağlığı uzmanlarına, işyeri hekimlerinden yapı firmalarına, inşaat uzmanlarından mimarlara, insan kaynakları yöneticilerinden kamu kurum ve kuruluş yöneticileri ile akademisyenlere kadar geniş bir profesyonel ziyaretçi kitlesine hitap eden İSG Avrasya 2017, sergilenecek ürün, teknoloji ve uygulamaların yanı sıra, sektör gündemlerini ele alan konferans programlarına da ev sahipliği yapacak. Fuarda, dünya genelinde en sık yaşanan iş kazalarının başında gelen “yüksekten düşme” konusunda ziyaretçileri bilinçlendirmek ve yüksekte çalışmaya ilişkin doğru uygulamaları göstermek amacıyla uygulamalı eğitimler yer alacak. Sektör gündemlerinin tartışılacağı bir dizi panel ve oturumdan oluşan konferans programına ek olarak, iş sağlığı ve güvenliğinde iş körlüğünü vurgulamak amacıyla farkındalık yarışması da gerçekleştirilecek.

::::FUAR ETKİNLİĞİ::::

İSG Avrasya 2017’ya katılım ve online davetiye için www.isgeurasia.com adresini ziyaret edebilir ya da (0212) 275 75 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 İSG Avrasya 2017’yı mutlaka ziyaret edin!

 ONLİNE DAVETİYE İÇİN TIKLAYINIZ

Fuar katılım koşullarını öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

ISG 2017 Brosur-1 kopyaISG 2017 Brosur-2 kopya

Pin It

Destekleyenler