kamu ihale danismanligi 2019

ies2019

su ve saglik kongresi 2019 banner

beton block 2019

İSG Avrasya 2016 fuarı kapsamında “İSG ve Farkındalık” konulu Fotoğraf Yarışması düzenleniyor.

isgeurasia2016haberİFO İstanbul Fuar Hizmetleri, İSGDER – İş Güvenliği Uzmanları Derneği – desteği ile İSG Avrasya 2016, İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı kapsamında “İSG ve Farkındalık” konulu Fotoğraf Yarışmasını düzenliyor.

Bu yıl İSG profesyonellerinin vaka çalışmalarında farkındalığını arttırmayı amaçlayan fotoğraf yarışması İSG Avrasya 2016’nın önemli bir etkinliği olacak. “İSG ve Farkındalık Fotoğraf Yarışması” temasının seçiminde, bu farkındalık ihtiyacının, İSG profesyonelleri ve bu meslek unvanlarını almak üzere yükseköğrenim gören öğrencilerin katılımı ile karşılanması fırsatının yaratılması amaçlanıyor.

Çalışma ortamındaki riskleri, tehlikeleri ve ramak kalaları ortaya koyan “Uygunsuz Durum”, “Uygunsuz Davranış” ve doğru uygulama örneklerini gösteren “En İyi Mesaj Veren” kategorilerinde düzenlenecek fotoğraf yarışmasında dereceye girenler, Meditek Yazılımları ile ödüllendirilecek. “İSG ve Farkındalık Fotoğraf Yarışması” başvuruları 18 Nisan 2016, Pazartesi gününe kadar devam edecek. 19 Nisan 2016 Salı günü bir araya gelecek seçici kurul toplantısının ardından dereceye giren proje sahipleri ödüllendirilecekler.

İSG ve Farkındalık Fotoğraf Yarışması Şartnamesi ve Başvuru Formu için tıklayınız

 

::::FUAR ETKİNLİĞİ::::

İSG Avrasya 2016’ya katılım ve online davetiye için www.isgeurasia.com adresini ziyaret edebilir ya da (0212) 275 75 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 İSG Avrasya 2016’yı mutlaka ziyaret edin!

 ONLİNE DAVETİYE İÇİN TIKLAYINIZ

Fuar katılım koşullarını öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Destekleyenler