kamu ihale danismanligi 2019

ies2019

su ve saglik kongresi 2019 banner

beton block 2019

İSG Avrasya 28-30 Nisan’da sektörü buluşturacak

isgeurasia2016haberFirmalar için İş Sağlığı ve Güvenliğine dair tüm çözümler İSG Avrasya 2016’da sergilenecek…

İFO Fuarcılık tarafından düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı İSG Avrasya, katılımcı sektör firmaları ile profesyonel ziyaretçileri 28-30 Nisan 2016 tarihlerinde ikinci kez buluşturacak. TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinliği yerinde takip etmek isteyen ziyaretçiler için, fuarın resmi internet sayfası www.isgeurasia.com adresinde online kayıtlar başladı. Firmalar için iş sağlığı ve güvenliğine dair en yeni teknoloji ve uygulamaların sergileneceği fuar, ilkine göre en az iki kat büyüme hedefliyor. Geçen yıl olduğu gibi yine Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı REW İstanbul ile eş zamanlı organize edilecek olan İSG Avrasya’da, standıyla yer almak isteyen sektör firmaları da internet üzerinden katılımcı talep formunu doldurarak, ön başvuruda bulunabiliyor.

İFO Fuarcılık, ilkini bu yıl gerçekleştirdiği İSG Avrasya Fuarı’nın, katılımcı ve ziyaretçi taleplerinin dikkate alınarak gelecek sene Nisan ayına çekildiğini açıklarken, yeni salonlara taşınan organizasyonun online ziyaretçi kayıtlarının da başladığını duyurdu. “Kaza Önleme, İş Güvenliği ve Risk Yönetimi” alanındaki en yeni ürün, teknoloji, ekipman, hizmet ve uygulamaların bir arada sunulacağı İSG Avrasya, alanında Avrasya’nın lider çevre teknolojileri fuarı REW İstanbul ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek. Birbiriyle kesişen sektörlere hitap eden her iki organizasyonu birlikte yerinde takip etmek isteyen profesyoneller, online kayıt yaptırarak ücretsiz fuar davetiyesi alabilirler.

Kaza riskini en aza indirecek teknolojik çözümler de fuarda olacak! Başta kişisel koruyucu ekipmanlar olmak üzere hijyen ve sıhhi gereçlerden, mobil tıbbi teknoloji ekipmanlarına, ölçüm ve kontrol teknolojilerinden, iş sağlığı ve güvenliği yazılımlarına kadar pek çok yeniliğin sergileneceği İSG Avrasya, özellikle sanayi sektöründe üretim yapan, yüksek riske sahip firmaların mutlaka ziyaret etmesi gereken bir organizasyon olarak gösteriliyor. Yurt içi ve yurt dışında henüz tatil sezonunun başlamadığı ilkbahar dönemine denk gelecek olan İSG Avrasya 2016’da katılımcı olarak yer almak isteyen firmalar ve organizasyonu takip etmeyi planlayan profesyonel ziyaretçiler, detaylı bilgi için www.isgeurasia.com adresini ziyaret edebilirler.

İSG Avrasya 2016’ya katılım ve online davetiye için www.isgeurasia.com adresini ziyaret edebilir ya da (0212) 275 75 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 İSG Avrasya 2016’yı mutlaka ziyaret edin!

 ONLİNE DAVETİYE İÇİN TIKLAYINIZ

Fuar katılım koşullarını öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Pin It

Destekleyenler