kamu ihale danismanligi 2019

ies2019

su ve saglik kongresi 2019 banner

beton block 2019

İlkbahara taşınan İSG Avrasya 28-30 Nisan 2016’da yapılacak

isgeurasia2016haberİSG Avrasya İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı’nın düzenleneceği tarih ve salonlar belli oldu!

İFO Fuarcılık, bu yıl ilkini gerçekleştirdiği İSG Avrasya İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı, gelecek sene de yine Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı REW İstanbul ile eş zamanlı olarak organize edecek. Fuarın 2016’daki ikinci buluşma tarihi Nisan ayı olarak belirlendi. Yapılan düzenlemeye göre İSG Avrasya 2016, 28-30 Nisan tarihlerinde TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezinin 13-14 numaralı yeni salonlarında gerçekleştirilecek.

İş kazalarında Dünya sıralamasında ilk üçte yer alan Türkiye için büyük önem taşıyan “Kaza Önleme, İş Güvenliği ve Risk Yönetimi” alanındaki en yeni ürün, teknoloji, ekipman, hizmet ve uygulamaları bir arada sunan İSG Avrasya’nın, ikinci buluşma tarihi belli oldu. 28 Nisan 2016’da kapılarına açacak olan fuarda; başta kişisel koruyucu ekipmanları olmak üzere hijyen ve sıhhi gereçlerden, mobil tıbbi teknoloji ekipmanlarına, ölçüm ve kontrol teknolojilerinden, iş sağlığı ve güvenliği yazılımlarına kadar pek çok yenilik sergilenecek.

İSG Avrasya 2016, sektörü bir araya getirmeye devam ediyor

Ayrı bir fuar olarak bu yıl ilki gerçekleştirilen, katılımcı ve ziyaretçi bazında önemli bir başarı yakalan İSG Avrasya 2015’e özellikle sanayi şehirlerinin ilgisi büyük olmuştu. Başta İstanbul ve Kocaeli olmak üzere Tekirdağ, Ankara, Bursa, İzmir gibi sanayi illerinden yoğun ziyaretçi çeken fuar, bu alanda lokomotif buluşmalardan birisi olduğunu göstermiş oldu. İSG Avrasya’yı gerçekleştiren İFO Fuarcılık, 2016 yılındaki organizasyonu, yine REW İstanbul fuarı ile eş zamanlı olarak düzenliyor. Bununla birlikte fuarın tarihini, henüz yurt içi ve yurt dışında tatil sezonunun başlamadığı ilkbahar dönemine çekerek, katılımcı ve ziyaretçilerin fuardan maksimum fayda sağlamasına zemin hazırlamayı amaçlıyor.

İSG Avrasya 2015’e katılım ve online davetiye için www.isgeurasia.com adresini ziyaret edebilir ya da (0212) 275 75 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 İSG Avrasya 2016’yı mutlaka ziyaret edin!

 ONLİNE DAVETİYE İÇİN TIKLAYINIZ

Fuar katılım koşullarını öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Destekleyenler