kamu ihale danismanligi 2019

ies2019

su ve saglik kongresi 2019 banner

beton block 2019

İSG Avrasya İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı (Tüyap / 11 - 13 Haziran 2015)

isgeurasia2015haberİFO Fuarcılık’ın fuarlar serisine eklenen İSG Avrasya 2015 İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı TİGİAD (Türkiye İş Güvenliği İş Adamları Derneği) Katkıları ile hazırlıklarına devam ediyor. 

20 Haziran 2012’de kabul edilen 6331 sayılı kanun, Türkiye’de iş sağlığı ve güvenliği alanında önemli bir dönüm noktası oldu. Tehlikelerin sınıflandırılması, risklerin analiz edilmesi ve önleyici tedbirlerin alınması yoluyla kazaların olabildiğince azaltılmasını hedefleyen bu kanun, gerektiğinde işletmenin kapısına kilit vurduracak büyüklükte idari ve ceza yaptırımları da içeriyor. Bu durum, yalnızca sanayi tesislerinin değil, hizmet sektörü dahil tüm işverenlerin konuya ciddiyetle yaklaşmasını gerektiriyor. Sektöründe çeyrek asrı geride bırakan İFO Fuarcılık, bu alanda faaliyet gösteren firmaların bir sektör olarak algılanmasına zemin hazırlayacak olan “İSG Avrasya 2015, İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı” iş sağlığı ve güvenliğine dair ürün, teknoloji, uygulama ve yenilikleri bir arada sunacak. Bu özelliği ile fuar, hem işverenler hem de bu pazarda aktör haline gelmek isteyen yatırımcı gruplar açısından önemli bir fırsat olacak.

İş güvenliği ve iş sağlığına yönelik kişisel koruyucu malzemeler üreten, ithal eden, pazarlayan, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren firmalar arasında bir köprü oluşturarak bir araya getiren TİGİAD’da, İFO Fuarcılık ile yaptığı anlaşma ile İSG Avrasya 2015 Fuarına katılmak isteyen dernek üyelerinin özel avantajlardan faydalanmasını sağlayacak.

İSG Avrasya 2015’e katılım ve online davetiye için www.isgeurasia.com adresini ziyaret edebilir ya da (0212) 275 75 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 İSG Avrasya 2015’i mutlaka ziyaret edin!

 ONLİNE DAVETİYE İÇİN TIKLAYINIZ

Fuar katılım koşullarını öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

isg 700x1200 Banner

Destekleyenler