kamu ihale danismanligi 2019

ies2019

su ve saglik kongresi 2019 banner

beton block 2019

“Geri Dönüşüm Robotu” İstanbul’da görücüye çıkacak!

10.REW-11.04.2014Alman Avermann firmasının Türkiye temsilcisi IMOT, İFO Fuarcılık tarafından bu yıl 10.’su düzenlenen Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı REW İstanbul’daki standında, dünyanın ilk geri dönüşüm robotu olan ZEN Robotics’i tanıtacak. 

Geri dönüşümün temeli olan ayrıştırmayı, insan elinden daha hızlı, ekonomik ve doğru biçimde yapabilmeyi sağlayan atık ayrıştırma robotu, önündeki bant üzerinde yer alan metal, tahta ve taşı otomatik olarak algılayıp, türlerine göre ayırıyor. Ayrıca başka diğer geri dönüşüm materyallerini tespit etmek üzere eğitilebiliyor. Kullanıcılar, yeni bir maddeye ihtiyaç duyduklarında, güncelleme yoluyla robotlarını o yeni maddeyi de tanır hale getirebiliyorlar. ZEN Robotics teknolojisinin Türkiye’de ilk kez tanıtılacağı REW İstanbul, 12-14 Haziran tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 

“Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” alanlarında dünyanın çevre teknolojilerini 10.’kez İstanbul’da buluşturan REW Fuarı, bu yıl farklı bir yeniliğe de ev sahipliği yapacak. Fuar katılımcılarından IMOT İnşaat Makine Sanayi Ticaret Genel Müdürü Remzi Uğur temsilciliklerini yaptığı Alman Avermann firması tarafından üretilen geri dönüşüm robotu ZEN Robotics’i Türkiye’de ilk defa REW İstanbul’da lanse edeceklerini açıkladı. Uğur, “Özellikle inşaat ve yıkım atıklarında kullanılan ZEN Robotics Geri Dönüşüm Robotunun, atıkları türlerine göre otomatik olarak ayırdığını, Proses edilen atığın gerçek zamanlı ve doğru analiz edilebilmesi için çoklu sensör sistemi kullanan robotun, hangi objeleri ne şekilde alacağına bağımsız bir şekilde karar verebildiğini de ekledi.

 

Dünyanın çevre teknolojileri REW İstanbul’da buluşuyor…

 2005 yılında ilk defa kapılarını açan REW İstanbul; su ve atıksu arıtmadan bio-enerjiye,atık toplama ve taşıma araçlarından ayırma, arıtma ve presleme makinelerine, geri dönüşüm sistemlerinden geri kazanım tesis ve ürünlerine, yenilebilir enerji teknolojilerinden kentsel çevre temizlik araç&gereçlerine kadar onlarca farklı kategoride yeniliklerin buluşma adresi olacak. Başta başkanları değişen belediyelerden ve Organize Sanayi Bölgelerinden olmak üzere 10 bin profesyonelin ziyaret etmesi beklenen organizasyon, Tüyap Beylikdüzü’ndeki 3 salonda birden toplam 20 bin m2 alanda gerçekleştirilecek.

 Tarsus Group iştiraki İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş. (İFO), tarafından 12-13-14 Haziran tarihlerinde düzenlenecek REW İstanbul 2014 hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, fuarın resmi web sitesi www.rewistanbul.comadresini ziyaret edebilirler. 

 REW İstanbul 2014’e katılım ve online davetiye için www.rewistanbul.com adresini ziyaret edebilir ya da (0212) 275 75 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Etkinliğin Facebook Hayran Sayfası için Tıklayınız.

REW İSTANBUL 2014’ü mutlaka ziyaret edin!

ONLİNE DAVETİYE İÇİN TIKLAYINIZ

10.REW.2014

 

 

Neden Katılmalısınız?

 

  • Lokal ziyaretçilerin yanı sıra, Balkanlar, BDT Ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’dan birçok ziyaretçiye yeni ürün ve teknolojilerinizi tanıtmak, yeni ürünlerinizin pazara uygunluğunu tespit etmek, karar vericilerin tercihlerini belirlemek,
  • Yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayarak satış bağlantısı yapmak, mevcut ilişkileri güçlendirmek, yeni işbirlikleri gerçekleştirmek,
  • Rakipleri görmek, ürün ve fiyat rekabetini test etmek, kalite ve teknoloji düzeyini belirlemek,
  • Sektörün yakın dönem planlarının şekillendiği, geniş hacimli bir ticari organizasyonun etkin bir parçası olarak, sektör içerisindeki itibarınızı ve marka bilinirliğinizi artırmak.

...ve en önemlisi, satışlarınızı artırmak!

Destekleyenler