kamu ihale danismanligi 2019

ies2019

su ve saglik kongresi 2019 banner

beton block 2019

REW İSTANBUL 2013’E 9 ÜLKEDEN ALIM HEYETİ GELİYOR!

rewkatilimheyetihaber13REW İstanbul 2013, 9. Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri Ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı dahilinde, T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Orta Anadolu İhracatçılar Birliği organizatörlüğünde Azerbeycan, Bulgaristan, Cezayir, Fas, İran, Kazakistan, Mısır, Romanya ve Ukrayna’dan yetkililerin katılım sağlayacağı Alım Heyeti Programı gerçekleştirilecektir. 

 

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla gerçekleştirilen REW İstanbul’u, sahip olduğu ihracat potansiyelinden ötürü bu yıl Ekonomi Bakanlığı da destekliyor…

Yaşanabilir çevrenin geleceğini bugünden şekillendiren teknojiler REW İstanbul’da

·        İFO Fuarcılık tarafından T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla gerçekleştirilen Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı REW İstanbul, 13 – 16 Haziran tarihlerinde 9. Kez kapılarını açıyor. “Sürdürülebilir Çevre” ve “Sürdürülebilir Ekonomi” için  “Katı Atık, Su ve Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” alanlarında ihtiyaç duyulan en yeni ürün, makine, teknoloji ve uygulamaların bir arada sergileneceği fuarda, 25 ülkeden 350 firma yer alıyor.

 

·        Milyarlarca dolarlık dev bir pazarın, bölgesindeki en büyük ticari organizasyonu olarak öne çıkan REW İstanbul kapsamında bu yıl, T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Orta Anadolu İhracatçılar Birliği organizatörlüğünde Alım Heyeti Programı gerçekleştiriliyor. Fuar katılımcıları ve Türk iş adamları açısından önemli fırsatlar yaratacak olan program dahilinde Azerbaycan, Bulgaristan, Cezayir, Fas, İran, Kazakistan, Mısır, Romanya ve Ukrayna’dan yetkililer, yeni yatırım ve ortaklıklar için REW İstanbul’a gelecek. TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde 20 bin m2 alanda düzenlenen fuar; çevre sorumluluklarını yerine getirmek zorunluluğunda olan sanayi kuruluşları, atık yönetimi konusunda çözüm arayışı içinde bulunan Belediyeler, Organize Sanayi Bölgeleri’nin temsilcileri, bu alanda makine ve ekipman üreten firmalar ile sektöre yatırım planlayan girişimciler açısından büyük önem taşıyor.

 

İstanbul, 03.05.2013

Dünya Çevre Haftası’nın da kutlandığı Haziran ayında 9. Kez kapılarını açacak olan REW İstanbul 2013’de, sürdürülebilir çevrenin ve yaşamın geleceğini bugünden şekillendiren en son teknolojiler sergileniyor. Doğal hammadde kaynaklarının verimli kullanımına, atıkların geri kazanılarak yeniden üretime sokulmasına ve üretimde enerji verimliliğinin sağlanmasına dayalı “yeşil ekonomiye” dair tüm ürün, makine, ekipman ve uygulamaların bir arada yer alacağı fuar, çevresel önemi dışında milyarlarca dolarlık dev bir sektörü de temsil ediyor.

REW İstanbul, sanayiciden girişimciye, OSB’den belediyeye kadar hemen her kesim için büyük önem taşıyor!

Her yıl global ölçekte büyük bir buluşmaya ev sahipliği yapan ve alanında bölgesinin en önemli organizasyonu olan REW İstanbul, KOBİ’lerden OSB’lere, Belediyelerden özel girişimcilere kadar pek çok kesimi yakından ilgilendiriyor. 2014 Yerel Seçimleri öncesi, hem mevcut yönetimler hem de yönetime talip olan adaylar, belediyelerin sorumluluğunda olan atık yönetimine ilişkin en yeni çevre teknolojilerini REW İstanbul’da görebilecek. Bununla birlikte özellikle AB’ye ihracat gerçekleştiren sanayiciler, ihtiyacı olan tesis, makine ve ekipmanları alternatifli olarak bu fuarda bulacak. REW İstanbul, bölge ülkelerinden temsilcilerin yer alacağı Alım Heyeti Programı sayesinde, hem katılımcılarına hem de bu sektörde işbirliği fırsatı arayan Türk iş adamlarına önemli ticari fırsatlar sunacak.

REW İstanbul 2013’e katılım ve online davetiye için www.rewistanbul.com adresini ziyaret edebilir ya da (0212) 275 75 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

REW İSTANBUL 2013’ü mutlaka ziyaret edin!

 

KATILIM ÜCRETSİZ

 

ONLİNE DAVETİYE İÇİN TIKLAYINIZ

 

Pin It

Destekleyenler